Fotografie Anny Musiałównej – wystawa czasowa

Muzeum Łużyckie w Zgorzelcu zaprasza wszystkich miłośników fotografii na przekrojową wystawę prac pani Anny Musiałównej, warszawianki , od czterdziestu lat związanej z fotografią o tematyce społecznej. Swoje
prace publikowała w takich tytułach jak Razem, itd i Przyjaciółka a od ponad 20-tu lat jest stałym współpracownikiem tygodnika Polityka, gdzie w rubryce na „własne oczy” pokazała ponad 100 fotoreportaży. Zdjęcia Anny Musiałównej znajdują się w zbiorach Muzeum Historii Fotografii w Krakowie, w fototece ZPAF, w katalogach fotografii kolekcjonerskiej i publikacjach na temat polskiej rzeczywistości.

Zapraszamy na otwarcie wystawy oraz spotkanie z autorką, które odbędzie się 13.03.2014 o godzinie 18:00 w Domu Jakuba Bohme, ul Daszyńskiego 12.